Konečně! Na Pixel Watch dorazila zatím největší aktualizace

Google pixel watch aktualizace

Google pravidelně aktualizuje své produkty Pixel první pondělí v měsíci, avšak v březnu jsme si na ní museli počkat až doteď. Včera se na hodinky Pixel Watch začala šířit nová aktualizace, která přináší hned několik nových funkcí v čele s detekcí pádu.

Tato funkce byla propagována v aktualizaci Pixel Feature Drop, zdaleka však nejde o jedinou novinku. Nově lze na Pixel Watch zobrazit čas i přestože jsou vybité. Vedle indikátoru vybité baterie uvidíte malým písmem digitální hodiny, což je fajn. Potěší také možnost zapnout funkci Always-On pouhým otočením korunky. To se může hodit v případech, kdy máte tento režim vypnutý, ale občas by se vám hodil.

March 2023 Pixel Feature Drop: Top new features!

March 2023 Pixel Feature Drop: Top new features!

Příští týden by měla navíc dorazit nová verze aplikace Hodiny, která vyřeší problémy s budíkem, který se mohl spustit buď příliš pozdě, nebo vám naopak ubral pár desítek minut a vzbudil vás dříve. Aktualizace kromě jiného obsahuje rovněž březnové bezpečnostní záplaty.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali novou aktualizaci na Pixel Watch?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)