Na telefony Google Pixel míří nové vyzvánění i adaptivní vibrace. K čemu jsou?

google pixel 7a cervena
  • Do Pixelů se dostal nový vyzváněcí tón
  • Je inspirován saxofonistou Kennym G
  • Těšit se můžeme i na adaptivní vibrace

Spolu s představením nových Pixelů jsme se dočkali také vyzváněcího tónu, který je inspirován slavným saxofonistou Kennym G. Zamíří do nových, ale i starších telefonů od Googlu.

Když Google představí nový Pixel, téměř vždy vydá nový vyzváněcí tón a jinak tomu není ani v případě modelu Pixel 7a a Pixel Fold. Tentokrát udělá radost všem milovníkům jazzu. Melodie s názvem Kenny Gingtone se inspirovala u Kennyho G, který patří k nejznámějším saxofonistům naší planety. Nový vyzváněcí tón je k dispozici všem uživatelům Pixelů, kteří mají aktualizovanou aplikaci Zvuky na verzi 3.1. Vyzvánění můžete změnit v Nastavení > Zvuky a vibrace > Vyzváněcí tón. Pokud si chcete zvuk poslechnout, můžete tak učinit třeba na webu 9to5google.

Kromě toho jsme se dočkali také adaptivních vibrací. Tato funkce se původně objevila již v Android 13 QPR2 Beta 1 a stará se o automatickou úpravu intenzity vibrací pro notifikace, budík a vyzvánění. Je rozhodně fajn, že nám Google přináší podobné sice malé, ale zajímavé novinky. Pixely se stávají čím dál lepšími a osobnějšími zařízeními.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové vyzvánění?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (3)