Google Pixel tablet prý bude jen jeden. Ale ten lepší

Google Pixel tablet jen jeden

Vzpomínáte si ještě na to, že Google slíbil na trh po letech uvést svůj další tablet? V květnu roku 2022, tedy už ve chvíli, kdy se po pandemickém boomu začala čísla prodejnosti těchto zařízení opět propadat, zveřejnila americká firma několik střípků informací ke svému plánovanému Pixel Tabletu. Asi o půl roku později se objevily další podrobnosti a dlouhodobě se mluvilo také o variantě, že tablety budou ve skutečnosti dva. Jeden klasický a druhý pojmenovaný Pro. Poslední únik tvrdí, že tomu tak nakonec nebude. Dočkáme se prý ale té silnější varianty.

Zveřejněné parametry hovoří o tabletu s displejem s rozlišením 2 560 x 1 600 pixelů, nicméně nemáme očekávat AMOLED, ale jen LCD panel. Alespoň jedna paměťová varianta by měla mít kombinaci 8/256 GB. O hlavní výkon se má v tomto modelu starat druhá generace čipsetu Tensor, přičemž druhý uvažovaný tablet by měl dle dosavadních odhadů první generaci. Datum uvedení Pixel Tabletu zatím nebylo oficiálně stanoveno.

Jak moc se těšíte na Google tablet?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)