Toto bude paráda. Google zas o kousek poodhalil Pixel Tablet

Google Pixel Tablet nové informace parametry

Společnost Google během své produktové prezentace ukázala sice “jen” telefony řady Pixel 7, hodinky Pixel Watch a dvojici domácích zařízení, ale nezapomněla se opět zmínit o přípravě svého Pixel Tabletu. Po květnovém náznaku, jak bude zařízení zhruba vypadat, jsme se dočkali trochu konkrétnějších ukázek a informací.

Novinka bude mít například mezi dostupným příslušenstvím také dokovací reproduktor, k němuž se může magneticky připnout a vytvořit ovládací stanici ve stylu Nest Hub. Nabídne tak třeba ovládání chytré domácnosti skrze přehledné widgety nebo poslouží jako přehrávač fotografií. Po připojení ke stanici se bude tablet rovněž nabíjet.

Made by Google ’22

Made by Google '22

Stejně jako telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro dostane nový tablet procesor Tensor G2, což značí, že na výkonu se šetřit nebude. Při vytváření zadního krytu se Google rozhodl využít “nanokeramickou” vrstvu, která má připomínat porcelán. Celé tělo by pak mělo být vyrobeno ze stoprocentně recyklovaného hliníku.

Cena je v tuto chvíli stále neznámá. Prezentace Pixel Tabletu začíná v přiloženém videu v čase 56:10.

Kolik tipujete, že bude Google Pixel Tablet stát?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)