Jak velký bude Google Pixel Fold? Máme další střípky

pixel fold

Google Pixel Fold je jedním z nejočekávanějších ohebných mobilů vůbec. Původně se spekulovalo o tom, že se představí na podzimní akci, na které došlo mimo jiné také na představení řady Pixel 6, což se ale (jak jistě víte) nakonec nestalo. Nyní přichází leaker Ross Young s dalšími informacemi.

Google Pixel Fold dostane 5,8palcový vnější displej

Dle něj bude mít telefon Google Pixel Fold menší vnější displej, než je u dnešních ohebňáků zvykem. S největší pravděpodobností půjde o 5,8palcový AMOLED 90Hz panel. Naopak vnitřní displej by měl stejnou velikost jako chystaný Galaxy Z Fold4, ovšem bude mít jiný poměr stran. Nepůjde tedy o stejně kompaktní mobil, jako třeba Oppo Find N.

Obecně se očekává, že bychom se měli telefonu dočkat v říjnu, kdy dojde rovněž na představení řady Google Pixel 7. Pod kapotou bude samozřejmě tikat čipset Tensor, nejspíše druhé generace a fotky má dostat na starost 12,2Mpx hlavní snímač, stejný jako u řady Google Pixel 5 či starších.

Jak se těšíte na ohebný mobil od Googlu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)