Video: Otevírání Google Pixel Foldu poprvé chyceno v pohybu

Google Pixel Fold otevírání video únik konstrukce design

Jak se blíží květen a akce Google I/O, na které má americký gigant představit mimo jiné i svůj první ohebný mobil Pixel Fold, objevuje se na internetu čím dál více spekulací či úniků k tomuto velmi očekávanému zařízení. A to včetně vzhledu a konstrukce. Na začátku března se například řešila fotografie, která měla údajně tento mobil zachycovat v metru. Před několika dny to pak byly informace o odolnosti pantu. Nyní pokračujeme na další level: Uniklo video, které zachycuje otevírání tohoto telefonu. A také jeho primární displej.

Záběry, které na Twitter publikoval známý původce úniků Kuba Wojciechowski, mimo jiné potvrzují dřívější spekulace ohledně rámečků. Vnitřní displej mobilu Pixel Fold tak s největší pravděpodobností skutečně má poměrně velký rámeček podél horní a spodní hrany. Nutno ale podotknout, že obrazovka má být podstatně širší než u konkurenčního Galaxy Z Fold4. A Google si díky této jednoduchosti nemusí lámat hlavu s výřezem či jiným ukrýváním předního foťáku. Některým zákazníkům toto rozhodně může vyhovovat.

Když se telefon zavře, můžeme vidět plochý vnější displej, který se zdá být také širší než u Foldu od Samsungu a také než u typického smartphonu. Skládací Pixel by tak mohl hodně připomínat “čtvercové” Oppo Find N2. Vidíme také lesklé boky podél všech hran s boční čtečkou otisků prstů a tlačítky hlasitosti podél “spodní” poloviny telefonu v zavřeném stavu. Vidíme také mírně odhalený panel s fotoaparáty.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak moc jste zvědaví na Pixel Fold?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)