Google Pixel Fold “zepředu” nebude žádný krasavec

Google Pixel Fold hlavní přední displej design rámečky únik

Během víkendu na internet proklouzly snímky, které téměř v celé kráse zachycují velmi očekávaný ohebný telefon Google Pixel Fold. Slovíčka “téměř” a “kráse” z předchozí věty si ale zaslouží další pozornost. Původní zdroj, známý leaker Evan Blass alias @evleaks, nyní zveřejnil další snímek, který k původnímu náhledu na bok a vnější strany mobilu poskytuje pohled na rozevřený hlavní (dalo by se říci přední) displej. A tam už se o kráse asi moc hovořit nedá.

Největší problém budou mít někteří případní zájemci s velikostí rámečků kolem displeje. Zatímco Samsungu se povedlo během generačního vývoje jeho Foldu zmenšit orámování hlavního displeje na příjemné a snesitelné minimum, Pixel Fold jako by se vracel o několik let nazpět. Na obrázku jsou zřetelné dost velké rámečky dole a nahoře, o něco užší pak na bocích.

Google Pixel fold přední strana hlavní displej rámečky únik

Na horní straně je důvodem čočka fotoaparátu, kterou Google evidentně nechtěl dávat do výřezu či schovávat úplně pod displej. Budou zde i další senzory. Pak dává smysl i zrcadlové okopírování velikosti tohoto pruhu na spodní straně, ale stejně se jistě najde spousta lidí, kterým toto opravdu nebude po chuti. Uvidíme, zda se Googlu podaří tuto designovou nedokonalost přebít nějakými zajímavými funkcemi. Nebo cenou. Google Pixel Fold by se měl oficiálně ukázat 10. května.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám (ne)líbí přední strana Pixel Foldu?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)