Stahujte: Telefony Google Pixel dostávají s novou aktualizací hromadu nových funkcí

Google Pixel Feature Drop

Společnost Google před pár dny na svém blogu představila první větší aktualizaci pro telefony Pixel. Nejde o nic jiného, než o tradiční Pixel Feature Drop, který přidává do starších telefonů od Googlu hromadu zajímavých funkcí. Na své si přijdou také majitelé hodinek Pixel Watch, které nově dokážou detekovat pád a buď vás spojí se záchrankou, nebo odešlou automatickou zprávu o pomoc.

Nový Google Pixel Feature Drop je tu

Vlajkové telefony Pixel 6 a Pixel 6 Pro z roku 2021 se také dočkaly rychlejšího režimu Night Sight. Všechny telefony, které dostanou tuto aktualizaci, tedy Pixel 4a nebo novější se dočkají také funkce Magic Eraser, která umožní vymazat objekty na pozadí fotek. Bohužel je však omezena na předplatitele služby Google One.

Pixel’s March 2023 Feature Drop

Pixel's March 2023 Feature Drop

Widget At a Glance umožňuje uživatelům s více zařízeními od Googlu nastavit časovač na jednom z nich a sledovat čas právě třeba na Pixelu. Časovač lze na dálku také vypnout nebo prodloužit o jednu minutu. Google také myslel na sportovce. Health Connect slouží jako centrum pro všechny údaje související se sportováním. Uživatelé mohou rozhodnout, které zařízení bude shromažďovat data, což napomáhá soukromí. Novinkou jsou také digitální klíče od auta. Pokud má váš model UWB, což jsou jen Pro varianty Pixelů, můžete klíče nechat doma a používat mobil. Automobil můžete buď zamknout, odemknout nebo nastartovat motor. Tato funkce je však stále v přípravě a dočkáme se ji až později.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali novou aktualizaci na váš Pixel?

Zdroj: Blog Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)