TOPlist

Googlu unikly nádherné tapety řady Pixel 9. Víme, kde je stáhnout zdarma

Google Pixel 9 Pro modrá barevná varianta tapety
  • Od představení řady Google Pixel 9 nás dělí ještě několik měsíců
  • S předstihem však už nyní unikají barevné varianty a oficiální tapety všech verzí
  • Můžete si je stáhnout ve vysoké kvalitě

Google Pixel 9 bude uveden na trh s nejvyšší pravděpodobností koncem roku 2024 a na internetu už se nějakou dobu povalují rendery všech chystaných modelů. Nejnovější únik odhaluje sérii tapet s motivem „Vířící okvětní lístky“(v angličtině „Swirling Petals“) a z nich lze vyčíst také dostupné barevné varianty. Tapety si můžete stáhnout už nyní ve vysokém rozlišení.

Nová kolekce tapet se vyznačuje různě barevnými skvrnami ve tvaru okvětních lístků kolem okrajů obrazovky. Barvy jsou kontrastní, ale ne nijak zvlášť živé, jak je u výchozích Google tapet obvyklé. K dispozici jsou světlé i tmavé verze, mně osobně se více zamlouvají právě ty tmavé, především s modrými prvky.

Uniklé tapety tedy naznačují čtyři barevné varianty pro Pixel 9 a Pixel 9 Pro, zatímco Pixel 9 Pro Fold bude k dispozici pouze ve dvou barvách. Celou sadu tapet si můžete prohlédnout na webu Android Authority a v plném rozlišení jsou k dispozici na Disku Google.

Pixel 9 Colors

Model Barvy
Pixel 9 Jade, Obsidian, Peony, Porcelain
Pixel 9 Pro a 9 Pro XL Hazel, Obsidian, Porcelain, Rose
Pixel 9 Pro Fold Obsidian, Porcelain (označována také jako „Gold“)

Série tapet je tedy určena pro čtyři různá zařízení: Pixel 9, Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro XL a Pixel 9 Pro Fold. Google se tak chystá uvést na trh rekordní počet zařízení najednou. Původně se očekávalo, že nástupce Pixelu Fold bude uveden na konferenci Google I/O, americký gigant však ještě neskončil s pracemi na Tensoru G4 a tak se musel ohebný telefon odložit. Na říjnové akci se ale rozhodně nudit nebudeme.

Jak se vám líbí nové tapety pro řadu Pixel 9?

Zdroj: AndroidAuthority, 91Mobiles (render)

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)