Nepoučitelný Google: Pixel 8a je několik měsíců vzdálený, přesto máme oficiální tapety

Google Pixel 8a
  • Google ani tentokrát neuhlídal telefon Pixel 8a
  • Nyní unikají oficiální tapety, které (pravděpodobně) vyzrazují i barevné varianty
  • Má je na svědomí umělec Andrew Zuckerman

Google se snad nikdy nepoučí. Jeho produkty, nejčastěji telefony Pixel pravidelně unikají několik měsíců před oficiálním představením a ani u Pixelu 8a tomu není jinak. Od uvedení nás přitom dělí několik měsíců, osobně bych tipoval, že jej americká firma odhalí na konferenci Google I/O v květnu. Nyní web SmartPrix sdílel oficiální tapety, které budou pro tento telefon exkluzivní.

Kolekce obsahuje tři tapety, přičemž každá z nich je uzpůsobena na světlý i tmavý režim. Pravděpodobně nám evokují také barevné varianty, s nimiž novinka přijde. Černá barva by asi nikoho nepřekvapila, po roce se nám vrátí zelená (naposledy byla u Pixelu 6a) a dostane se i na modrou, kterou Google nazývá „Bay“ a je součástí řady Pixel 8.

Za tapetami mimochodem stojí umělec Andrew Zuckerman, který vytvořil pro Google v minulosti několik jiných počinů. Pixel 8a byl už v minulosti terčem nejrůznějších úniků a to včetně renderů. Telefon má dostat displeje o úhlopříčce 6,1 palce, zamrzí však poměrně tlusté rámečky, pod kapotou by pak měl tikat Tensor G3, který však bude pravděpodobně podtaktovaný, stejně jako je podtaktovaný Tensor G2 u Pixelu 7a.

Jaký máte názor na telefony Google Pixel?

Zdroj: SmartPrix

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)