Google Pixel 7a: Takhle má vypadat a zbaví se své největší slabiny

Google Pixel 7a

Google Pixel 7a vyhlíží spousta uživatelů a nyní jsme se dočkali detailních renderů, ze kterých lze vyčíst několik zajímavostí. Stejně jako aktuální Pixel 6a se bude i další odlehčený model podobat svým dražším bratříčkům.

Zadní strana Pixelu 7a se na první pohled od klasického Pixelu 7 nijak neliší. Při detailnějším pohledu na přední stranu si lze všimnout tlustších rámečků okolo displeje a rovněž větší bradě, což se dá ale vzhledem ke snaze snížit náklady pochopit. Telefon má mít celkové rozměry 152.4 x 72.9 x 9 mm a velikostí bude tedy přibližně odpovídat Pixelu 6a, který disponuje rozměry 152.2 x 71.8 x 8.9 mm.

Dorazit má ve dvou barevných variantách, bílé a tmavě šedé a konečně má dostat displej s 90Hz obnovovací frekvencí, což by byla super zpráva. Právě displej totiž vnímáme jako největší slabinu jinak skvělého Pixelu 6a.

Jak se těšíte na Google Pixel 7a?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)