Google Pixel 7a překvapí hromadou barev. Představí se už brzy

pixel 7 pro zadní strana
  • Pixel 7a bude představen již 10. května na konferenci Google I/O
  • Nabízen bude v mnoha barevných verzích
  • Dostane 90Hz OLED displej a nový 64Mpx hlavní snímač

Je téměř jisté, že se Google Pixel 7a odhalí na nadcházející konferenci Google I/O letos v květnu. Před nějakým časem o něm unikla hromada informací a také rendery, takže o mobilu víme téměř vše. Nyní nám jeden z leakerů poskytl další detaily, jako například barevné varianty, kterých bude letos požehnaně.

Podle zdroje @passionategeekz se Pixel 7a bude prodávat v barevných variantách Crispy Kale, Dinuguan Black, Mayo Cream, Tide Orange a Vibrant Ube. Rovnou pět barevných variant není u odlehčených modelů zvykem. Vždyť současný Pixel 6a se prodává ve třech barvách. Telefon by měl být k dostání ve dvou paměťových verzích, nepřekvapivě 128 a 256 GB.

Další leakeři naznačují, že cena Pixelu 7a bude vyšší než u předchůdce. Údajně bude prodáván za přibližně 500 eur, což je asi 11 700 korun bez daně. Za tuto cenu bychom měli konečně ale dostat 90Hz displej, čipset Tensor G2 a hovoří se také o novém 64Mpx hlavním fotoaparátu, který nahradí dnes již opravdu starý 12Mpx senzor známý již z Pixelu 2.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupíte si Google Pixel 7a?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)