Pixel 7a přijde nečekaně brzy. Jeho existenci potvrdil Amazon

Google Pixel 7 amazon

Společnost Google představila odlehčený Pixel 6a, (který jsme pro vás mimochodem recenzovali) již v květnu, avšak do prodeje se dostal až na konci července. Podle nejnovějších informací to vypadá, že neuplyne ani jeden celý rok a aktuálně nejlevnější Pixel se dočká nástupce.

Řeč je pochopitelně o modelu Google Pixel 7a, jehož existenci nyní potvrdil e-shop Amazon a už nyní se zákazníkům nabídl, aby odebírali informace o tomto chystaném zařízení. Ze samotného screenshotu nevyčteme nic moc zajímavého. Možná až na jednu věc. Amazon totiž Pixel 7a označuje jako “rodinu”, takže je klidně možné, že se dočkáme menšího a většího modelu. Jiní leakeři se shodují na tom, že bude Pixel 7a představen na začátku roku 2023. Google si měl údajně nechat vyrobit přes 4 miliony kusů těchto mobilů, takže jim očividně docela věří.

Zatím ale není jasné, jaké ústupky bude mít oproti řadě Pixel 7. Dá se však očekávat, že bude telefon zase o něco menší. Odhadujeme, že půjde o minoritní update v porovnání s Pixelem 6a, který pravděpodobně nabídne nový Tensor G2. Nejvíce jsme osobně zvědaví na to, zda americký gigant ponechá v odlehčené verzi svého telefonu pouze 60Hz displej.

Jak se těšíte na odlehčený Pixel?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)