Únik: Čím prý budou fotit Pixel 7 a Pixel 7 Pro?

Google Pixel 7 Pixel 7 Pro fotoaparáty

Během generačního posunu od telefonů Pixel 5 k sérii Pixel 6 se Google k radosti mnohých fanoušků vrátil na vlnu špičkových vlajkových mobilů a tento trend bude pravděpodobně pokračovat. Do několika měsíců bych se měli dočkat řady Pixel 7, ke které už se objevují různé úniky a spekulace. Týkají se jak vzhledu, tak i některých částí hardwarové výbavy, ale moc se toho zatím nenamluvilo o jedněch z nejzajímavějších součástí těchto zařízení – fotoaparátech.

Google Pixel 7 Pro First Look Trailer Concept Introduction

Google Pixel 7 Pro First Look Trailer Concept Introduction

Pokud jste se těšili, že Google do nových Pixelů nainstaluje nějaké revoluční foto senzory, budete pravděpodobně zklamaní. Nedávný tweet od @heyitsyogesh naznačuje, že se firma bude v oblasti megapixelů a dalších papírových parametrů nejen nadále držet opatrnější strategie, ale dokonce prý v tomto ohledu neudělá vpřed ani krok. V telefonech Pixel 7 a případně Pixel 7 Pro podle tohoto tipu nebudou po fyzické stránce lepší senzory, ale přesto budou mobily fotit lépe.

Google údajně stále nachází další a další způsoby, jak fotoaparáty dostatečně podpořit a povýšit softwarovými vychytávkami, a u nových Pixelů na to chce vsadit. Jádrem pro tato kouzla má být nová verze čipsetu Tensor.

Co říkáte na foto výbavu telefonů Pixel 6?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)