TOPlist

Unikají další podrobnosti o telefonech Google Pixel 7. Uvítáte tuhle změnu?

Google Pixel 7

O telefonech Google Pixel 7 jsme vás poprvé informovali ke konci února. Už víme, že mají být telefony o něco tenčí a nyní Ross Young, ředitel společnosti Display Supply Chain Consultants sdělil, podrobnosti o velikostech displejů.

Podle něj mají panely do továren zamířit v květnu, což je o měsíc dříve než v případě řady Pixel 6. Základní Google Pixel 7 nabídne 6,3palcový panel, přičemž Pixel 6 disponuje 6,4palcovým displejem. Zřejmě tedy pochopil, že zákazníci vyžadují o něco menší telefon. Verze Pro si má zachovat 6,7palcový displej s podporou LTPO technologie a 120Hz obnovovací frekvenci. Co se týče designu, zde americká firma žádné velké změny neplánuje.

Nedávno jsme se rovněž dozvěděli, že se Pixel 7 interně označuje jako Cheetah, Pixel 7 Pro pak jako Panther. Počítat můžeme s čipsetem Google Tensor druhé generace, který se pochlubí modemem Exynos 5300. Zatím těch informací není příliš mnoho, ale vzhledem k tomu, jak Google (ne)umí držet informace pod pokličkou se dá čekat, že budou v následujících měsících vyplouvat na povrch další informace.

 

Měli jste někdy čest s telefonem od Googlu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)