TOPlist

Na světě je první recenze Pixelu 6a. Co si o něm myslí MKBHD?

Pixel 6a mkbhd

Google včera spustil předobjednávky na telefon Pixel 6a, přičemž k prvním zákazníkům se dostanou příští týden. Někteří recenzenti jej však měli možnost testovat přibližně dva týdny a tak se můžeme mrknout na první recenze tohoto očekávaného kousku.

Jedním z těch, kteří měli možnost Pixel 6a používat byl Marques Brownlee (MKBHD) a včera na svůj YouTube kanál umístil recenzi. Podle jeho slov a reakcí byl z mobilu poměrně rozpačitý. Je spokojený s tím, že se americký gigant rozhodl použít čip Tensor, stejně tak podobný design jako u vlajkových Pixelů 6. Starší 12,2Mpx hlavní fotoaparát podává rovněž dobrý a vyvážený výkon, ovšem zklamáním byl dle jeho slov displej, který disponuje obnovovací frekvencí 60 Hz a občas nepříjemně problikává. Spolu s pomalou čtečkou otisků prstů jde o nejhorší komponentu, kterou telefon má. A to je celkem zásadní. Telefon prý oproti ostatním modelům nepůsobí tak plynule, což byla vždy doména Pixelů.

Google Pixel 6A Review: Can You Feel It?

Google Pixel 6A Review: Can You Feel It?

Marques na závěr zmínil, že koupi Pixelu 6a doporučuje jen v případě, kdy chcete dobrý fotoaparát a uživatelský zážitek od Googlu. Sami jsme na telefon extrémně zvědaví a do redakce jsme jeden kus objednali, takže se můžete v dohledné době těšit na českou recenzi.

Co zatím říkáte na Pixel 6a?

Zdroj: MKBHD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)