Tohle může vyjít Google draho: Řada Pixel 6 se prý moc nepovedla a zákazníci přemýšlí o změně

google pixel 6

Telefony Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro tak trochu odstartovaly novou éru telefonů od americké firmy. Oba dva jsme měli možnost používat a musíme uznat, že až na pár drobností se většina problémů vyhnula. To ale zdaleka není případ všech uživatelů. Od doby své existence si tato řada prošla mnohými problémy a majitelům se to pochopitelně nelíbí..

Až 36 % majitelů Pixelů přemýšlí o změně

Web TradingPlatforms tvrdí, že kvůli potížím s řadou Pixel 6 může Google přijít o spoustu zákazníků. Podle analýzy webu zvažuje až 36 % majitelů telefonů Google Pixel, že přejde na jinou značku. A to právě kvůli tomu, že americký gigant nebyl schopen opravit několik problémů, mezi které patří třeba pomalejší čtečka otisků prstů. Dočkali jsme se bohužel také scénáře, kdy jedna aktualizace sice řešila nějaký starší problém, ale přivedla sebou jiný.

Na této analýze je tedy skvěle vidět, že majitelé nemají nervy z oceli. Sami jsme zvědaví na to, jak si chystaná řada Pixel 7 povede v prodejích.

Zkoušeli jste někdy Google Pixel?

Zdroj: TradingPlatforms

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)