Telefony Google Pixel dostávají novou aktualizaci. Problémy bohužel nekončí

google pixel únorové bezpečnostní záplaty

Máme začátek února, což znamená že můžeme na velkém množstvím nejrůznějších Android telefonů očekávat únorové bezpečnostní záplaty. I tento měsíc úřadoval Samsung, konkrétně s modelem Galaxy Note 20, na který dorazila aktualizace dokonce ještě na konci ledna. Nyní přicházejí na řadu telefony Google Pixel. Znamená to, že pokud vlastníte jakýkoliv telefon od americké firmy od modelu 3a, měli byste je mít během několika hodin či maximální dní k dispozici.

Mobily Google Pixel 3a a novější mají k dispozici novou aktualizaci

Google ve svém Twitter příspěvku zmiňuje tří klíčové věci, které tato aktualizace přináší. Kromě bezpečnostních aktualizací můžeme počítat také vylepšenou podporou Bluetooth, takže pokud jste někdy měli problémy s připojením příslušenství, měla by to nová aktualizace vyřešit. V poslední řadě americká firma zmiňuje, že aktualizace vylepšuje přehrávání zvuku. Co přesně si pod tím ale představit sami nevíme.

Majitele telefonů řady Google Pixel 6 rovněž potěší, že bylo opraveno hned několik problémů včetně toho, kdy se vám při spuštění aplikace fotoaparát restartovat telefon. Samozřejmě je v této aktualizaci vyřešen také nedávný problém, který způsoboval výpadky signálu.

pixel 6 únorové bezpečnostní záplaty

S únorovou bezpečnostní aktualizací však problémy telefonů nekončí. Někteří uživatelé si na redditu, Twitteru a různých fórech stěžují na v lepším případě výpadky Wi-Fi signálu. V tom horším jim vůbec nefunguje. Nepomáhá bohužel tovární reset ani nic jiného. V redakci ji už máme od včerejšího odpoledne nainstalovanou a žádné problémy jsme zatím nezaznamenali. Pokud jste ale na tomto připojení závislí, rozhodně bychom doporučovali s aktualizací počkat.

Už vám dorazila aktualizace na váš Pixel?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)