TOPlist

Nabídka roku: K mobilům Pixel 6 dostanete špičková sluchátka Bose v hodnotě 8 499 Kč zdarma. Jak na to?

sluchátka zdarma bose google pixel 6

V úterý jsme se konečně dočkali. Google vypustil Pixel 6 a Pixel 6 Pro a odhalil kromě detailů ohledně čipsetu Tensor také schopnosti fotoaparátu, ceny, dostupnost a další zajímavé informace. Tu podstatnou jste ale možná přehlédli. K Pixelu 6 totiž dostanete velmi dobrá sluchátka Bose. Tedy alespoň v případě, že si jej objednáte od některého z vybraných prodejců.

Nejenže jsou letošní Pixely levnější než se původně čekalo, ale navíc k nim dostanete špičková sluchátka Bose Noise Canceling Headphones 700. Nabízejí velmi dobrý zvukový projev, kvalitní zpracování a také ANC. Přitom v recenzích dostávají nadprůměrné hodnocení a tak nejde o žádný odpad, který by Google skladoval a potřeboval se ho zbavit.

Tohle se zdá být opravdu velmi zajímavou nabídkou a tak pokud jste nákup prémiových sluchátek plánovali a zároveň pokukujete po nových Pixelech, může to pro vás být minimálně obchod roku. Když vezmeme v potaz cenu základního Pixelu 6 (asi 16 500 Kč) a odečteme od něj cenu sluchátek (u většiny prodejců nad 8 000 Kč, ale dají se sehnat i levněji), vyjde vás nový mobil od Googlu na (vzhledem k výbavě) směšných 8 500 Kč.

Bose Headphones 700: The King is Back!

Bose Headphones 700: The King is Back!

Nabídka platí třeba u těchto německých prodejců:

 • Google Store (DE)
 • Amazon
 • Euronics
 • Expert
 • Mediamarkt
 • Saturn
 • Vodafone
 • Kessler

Je jich samozřejmě ale mnohem více, oficiální seznam je k dispozici na oficiálním webu Googlu. Nabídka platí mimochodem také ve Velké Británii, Irsku a Francii. Sluchátka vám ale bohužel nepřijdou společně s telefonem. Budete si na ně muset nějakou dobu počkat.

Jak získat sluchátka Bose 700 zdarma?

 1. Předobjednejte si Google Pixel 6 či Google Pixel 6 Pro do 27. října 2021
 2. Počkejte 14 dní, než odešlete žádost
 3. Po uplynutí čekací doby si můžete zažádat o sluchátka Bose 700, ovšem učinit tak musíte maximálně do 45 dnů od data objednávky
 4. Po schválení žádosti vám sluchátka Bose přijdou do 60 dnů od schválení

Pro kompletní informace ohledně této nabídky navštivte web pixel-offers.com/headphones, kde naleznete všechny detaily a podmínky. Pokud ještě nevíte, jak objednávat nejen Pixely, ale i ostatní Google produkty z Německa, mrkněte na náš návod. Pokud si stále nejste jisti, zda si Google Pixel 6 pořídit, třeba vám v rozhodování pomůže naše recenze.

Co na tuto nabídku říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (37)