Google ještě více odkryl Pixel 6 ve dvou nových reklamách

Google Pixel 6 reklama YouTube Instagram

Společnost Google dál šikovně láká na svůj zatím neuvedený telefon Pixel 6. Poté, co se americký gigant nedávno celkem překvapivě pochlubil několika technickými parametry a vizuály, tu máme další ochutnávky. Na YouTube se objevila třicetisekundová video reklama a na Instagramu zase koláž s dvanácti snímky obrazovky. V obou případech se Google snaží “prodat” hlavně nový vizuální styl Material You, který již začal skrze aplikace pronikat i do starších mobilů a verzí Androida.

Google Pixel 6 – For All You Are

Google Pixel 6 - For All You Are

Krátký reklamní spot láká na fakt, že Pixel 6 nebude jen běžně “chytrý”, ale dokáže se také přizpůsobit stylu jeho majitele a učit se od něj. To přesně definuje zmíněný styl Material You, který má za cíl převlékat různé prvky systému i aplikací například podle nastavené tapety. Telefon máme podle reklamy očekávat “na podzim”.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Made by Google (@madebygoogle)

Jak už bývá zvykem, Google možná schoval do obou sdělení malé náznaky. Ve videu je na widgetu vidět pondělí třináctého, což by mohlo odkazovat na již dříve diskutované datum představení. Snímky na Instagramu zase vedou k úterý devatenáctého, což vychází na říjen. V tento moment by možná mohly začít předobjednávky.

Co zatím říkáte na vzhled mobilu Pixel 6?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (0)