TOPlist

Jaro v německém Google shopu: Pěkná akce na Pixel 6 a Nest Mini

Google Pixel 6 Pixel 6 Pro Nest Mini akce sleva

Jaro nezačalo rozkvétat pouze za okny, ale přišlo také do e-shopů společnosti Google. A to ve formě dočasné několikadenní slevové akce. V případě německého obchodu, ze kterého se dá poměrně jednoduše objednávat také z ČR, se sleva týká telefonů Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro a také chytrých reproduktorů Nest Mini, pokud si tato audio zařízení zákazník hodí hned dvě.

Na mobily je jednotná sleva 80 eur, v přepočtu bezmála dva tisíce. Přístroj v Black, Coral či Seafoam variantě tak nevyjde na původních 649 eur (cca 15 850 Kč), nýbrž na 569 eur (asi 13 900 Kč). Malé domácí reproduktory Nest Mini, které jsou dostupné v křídové a uhlíkové (neboli bílé a černé) variantě by za běžných okolností stály v páru 2x 59 eur, což je zhruba 2 900 Kč. Nyní se ale v košíku po přidání dvou kusů objeví cena 88 eur, tedy asi 2 150 Kč.

Google Pixel 6 Pixel 6 Pro Nest Mini akce sleva jaro 2022

Sleva na telefony z řady Pixel 6 platí v německém Google e-shopu do úterý 19. dubna. Reproduktory Nest Mini mají cenu sníženou do pondělí 18. dubna.

Využijete jedné z nabídek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)