To jako vážně? Takhle prý mají prý vypadat Google Pixel 6 a 6 Pro

Pixel 6 6 Pro rendery

Jak bude vypadat další série Pixel telefonů od Googlu? Jestli už jste si tuto otázku začali pokládat, zpozorněte. Jon Prosser, provozovatel YouTube kanálu Front Page Tech, přišel s rendery, které prý mají reprezentovat zamýšlenou podobu modelů Pixel 6 a Pixel 6 Pro. A nutno říct, že tvrzení je to hodně odvážné, neboť vizuály dost popírají dosavadní design této populární řady. Pozornost na sebe strhávají zejména záda obou mobilů.

GOOGLE PIXEL 6 – EXCLUSIVE FIRST LOOK! Wild new design, features, and more!

GOOGLE PIXEL 6 - EXCLUSIVE FIRST LOOK! Wild new design, features, and more!

Podle výkresů, které jsou výsledkem zpracování aktuálních úniků a spekulací, by měly mít oba telefony na zadní straně dlouhý a značně vystouplý modul s fotoaparáty sahající od jednoho okraje k druhému. Klasická “šestka” a Pro varianta se přitom mají lišit počtem objektivů. Vybavenější model by měl mít tři.

Ač se zdají rendery očekávaných mobilů Pixel 6 a 6 Pro až moc odvážné, prý odpovídají i informacím, které má k přístrojům Max Weinbach. Tedy jiný a dost úspěšný tipér a autor úniků. Rozporuje pouze barevné odstíny, které prý nesedí.

Co na ten design říkáte? Bude nakonec pravdivý?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)