Google Pixel 4 má přijít s podobně korálovou barvou, jako iPhone XR

google pixel 4 korálová

O chystané vlajkové lodi Googlu – Pixelu 4 jsme vám toho napsali v posledních týdnech opravdu hodně. Spekulace a úniky informací začínají nabírat na obrátkách, jelikož telefon má být představen přibližně za měsíc. Dnes vám přinášíme únik fotografie, kde je vidět Pixel 4 v oranžové barvě, která je až příliš nápaditá korálové barevné variantě iPhonu XR.

google pixel 4 coral korálová verze

iPhone XR v korálové barvě vypadá skvěle a prodeje to dokazují. Tato varianta je totiž jednou z nejprodávanějších ze všech aktuálně nabízených iPhonů. Google tuto informaci zřejmě postřehl a kromě bílé a černé varianty nám zřejmě ukáže i novou, oranžovou variantu. Původně se hojně spekulovalo o mentolové barevné variantě, která měla přijít již s Pixelem 3, ovšem nakonec to vypadá, že se ji ani letos nedočkáme.

Kromě ostatních úniků je známa také specifikace chystané vlajkové lodi. V novém Pixelu 4 má tikat nejvýkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 855 v kombinaci se 4 či 6 GB operační paměti RAM. Dále bude vybaven 90 Hz Super AMOLED displejem o velikosti 5,7 palce a rozlišením Full HD+. Poslední spekulace také naznačují, že bude nabízena pouze jedna varianta úložiště a to 128 GB. Zbytek chce Google směřovat k cloudovým službám.

Líbí se vám Pixel 4 v korálové barvě?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)