Pixel 4 možná přijde v mentolovém kabátku

pixel 4 mentolova

Když minulý týden Google nečekaně poodhalil svůj chystaný Google Pixel 4, poodhalil zároveň zatím jedinou potvrzenou variantu – černou. Současný vlajkový model Pixel 3 je nabízen ve třech barevných variantách – not pink, což je tělová světlá, černé a bílé. Už v jeho případě se pár měsíců před představením spekulovalo také o zelené “mint” barvě, která ale nakonec nedorazila.

Změnit by to mohl právě Pixel 4. Ten má údajně přijít s těmito třemi barevnými variantami a navíc právě se zmiňovanou mentolovou. Tu má navíc zdobit žluté vypínací tlačítko. Snímky měli uniknout přímo z Googlu, ale jeden z nich měl prý špatně otočený fotoaparát. Konkrétně měl blesk na horní straně. Někteří leakeři tvrdí, že tento důkaz je dostatečný pro fakt, že snímky oficiální nejsou, ovšem druzí si stojí za svým a vinu házejí na samotný Google. Že by Google udělal takovou fatální hrubku?

pixel 4 mentolova

Na snímcích můžeme vidět kromě mentolové barvy také bílou, která má modré vypínací tlačítko a černou, která ho má naopak bílé. Musíme se tedy spokojit s touto nejistou informací do doby, než Google svou novou vlajkovou loď uvede, nebo vyplují na povrch další spekulace.

Líbil by se vám mentolový Pixel 4?

Zdroj: indiashopps.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)