Vysněný Google Pixel 3 existuje: Nový telefon nemá výřez, je levný a nechybí mu 3,5mm jack

google pixel 3 lite

Google má opravdu problém s tím udržet tajemství. Google Pixel 3 XL byl kompletně odhalen měsíce před vydáním. Dokonce i kompletních recenzí jsme se dočkali před oficiálním představením. O první únik informací se postaral ruský server Rozetked. A stejný server dnes kompletně odhalil Google Pixel 3 Lite. Cenově atraktivní mobil, o kterém se již delší dobu spekulovalo, ale chyběly přesnější informace. Dnes máme fotografie i parametry. Berte je však ještě s rezervou, nejedná se o oficiální informace, i když historie úniků ze serveru Rozetked tomu nenasvědčují.

Google Pixel 3 Lite bude střední třída se zajímavými specifikacemi

Na první pohled vypadá Lite verze Pixelu hodně dobře. Design je téměř identický, materiály jsou odlišné, Lite verze je z plastu. O výkon se stará Snapdragon 670, který doplní 4GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. Pravděpodobně bude k dispozici i verze s větším úložištěm. Displej má velikost 5,56 palce, rozlišení 2280 x 1080 pixelů a používá se IPS panel. Všimnout si můžete také toho, že telefon nemá výřez.

google pixel 3 lite displej

Baterie má mít kapacitu 2 915 mAh. Pokud jde o fotoaparáty, tak na přední i zadní straně se nachází jeden foťák. Ten hlavní na zadní straně má 12 MPx, selfie kamera 8 MPx. Očekávat se dají ale perfektní záběry, a to díky softwarovým kouzlům Googlu. Samozřejmostí je čistý Android 9 Pie. Na spodní straně si můžete všimnout dvou mřížek, nejde už ale o stereo reproduktory, v druhé mřížce je mikrofon. Dále nechybí USB-C. Vrchní strana pak nabízí překvapení v podobě 3,5mm audio konektoru. Cena nebyla zveřejněna, ale vzhledem k výbavě bude mnohem nižší než u klasických Pixel 3 telefonů. Odhadujeme, že se bude cenově pohybovat kolem částky cca 11 tisíc Kč. Dostupný bude telefon v prvním čtvrtletí roku 2019.

Jak se vám líbí Google Pixel 3 Lite? Myslíte si, že Google s tímto telefonem uspěje?

Zdroj: rozetked.me

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)