TOPlist

Google pustil prémiové funkce z Workspace mezi další lidi

Google One Workspace Meet funkce

Ačkoli jsou téměř všechny aplikace společnosti Google dostupné zdarma, některé jejich funkce podléhají placení předplatného nebo přítomnosti ve specifické skupině uživatelů. Příkladem jsou vychytávky ve Fotkách Google pro majitele Pixel telefonů či předplatitele cloudové služby Google One. Nebo pokročilé funkce v kancelářských nástrojích z placeného balíku Workspace. Právě mezi dvěma zmíněnými službami teď dochází k uvolnění několika exkluzivních funkcí pro komunikátor Google Meet.

Pořádání až 24hodinových videohovorů, pořizování záznamů z těchto spojení nebo filtrace šumu v pozadí. To jsou vychytávky, které nově nenáleží pouze uživatelům balíku Workspace, ale také předplatitelům Google One. K funkcím tak má nyní přístup větší množství lidí, kteří si neplatí kompletní kancelářské nástroje, ale pouze cloudové úložiště od Googlu. Je ale nutné mít alespoň 2TB tarif s roční cenou 2 999 Kč.

Google Meet (original)
Google Meet (original)

Pokud si nyní říkáte, že vás nejspíš nemusí Google Meet zajímat, nezapomeňte, že americká firma pracuje na jeho sloučení s Google Duo a ještě hlubší integraci do Gmailu. Časem tak jeho význam dál poroste.

Máte Google One? Jaký tarif?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)