Google vyslyšel prosby uživatelů: Obchod Play upozorní na slevy aplikací i her

google play nove funkce upozorneni slevy nove kategorie

Google má v oblibě testování nových funkcí tím způsobem, že je zapne potají pro “pár vyvolených”. Častokrát se tyto změny ani nezaznamenají v médiích. Nicméně to není případ posledních novinek v obchodě Google Play. U několika uživatelů se objevily novinky, které se již dlouho žádají. Přesněji jde o upozornění na slevy aplikací a her přímo v obchodě Play a také nové kategorie v menu pro nové a prémiové hry a aplikace.

Obchod Play vás zanedlouho upozorní na nové slevy a akce

První novinka, která se chystá, je upozornění na slevy a nové aplikace a hry z Google Play. Pokud si tuto aplikaci povolíte, Google vám bude posílat upozornění na očekávané aplikace a hry, které vychází v Google Play, ale zároveň bude upozorňovat i na zajímavé slevy. Podporovat se budou i slevy pro hry zdarma. V těchto případech se má upozorňovat na slevy dodatečných předmětů za reálné peníze. Momentálně není přesně jasné, kdy se tato funkce spustí pro všechny. Mezitím můžete využít náš speciální článek Slevy na aplikace a hry z Google Play.

obchod google play upozorneni na slevy

Není to ale jediná novinka, která se chystá do Google Play. V menu brzy máme vidět nové kategorie “New” a “Premium”. V kategorii “New” jsou nové aplikace a hry a zároveň i chystané aplikace, do kterých se můžete předběžně registrovat. Kategorie Premium obsahuje placené aplikace a hry. I u této funkce není prozatím jasné, kdy se objeví pro většinu uživatelů. Alespoň ale máme k dispozici screenshoty.

Těšíte se na tyto novinky v obchodě Google Play?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)