TOPlist

Google vybral 11 nejlepších rozšíření pro Chrome prohlížeč. Vyzkoušíte nějaké?

Google Chrome nejlepší rozšíření 2022

Firma Google na svém oficiálním blogu vybrala stejně jako minulý rok svá nejoblíbenější rozšíření pro rok 2022. V seznamu vypichuje několik velice známých záležitostí, ale najdou se i ty, o kterých jsme nikdy předtím neslyšeli.

Rozšíření rozdělil Google do několika kategorií – produktivita, hraní, učení a soustředění. V oblasti produktivity vyhrálo u Googlu rozšíření Tango, díky kterému můžete vytvářet nejrůznější how-to návody.

What’s Tango?

What's Tango?

Aplikace SwitftRead, která se umístila na druhém místě vám pomůže číst až třikrát rychleji a třetí místo obsadilo rozšíření LINER. Americký gigant nezapomněl ani na Compose AI, která vám díky umělé inteligenci pomůže se psaním textu. Posledním rozšířením v této kategorii je Visbug. Ta umožňuje provádět úpravy textu a obrázků na webu.

Write faster with Compose AI

Write faster with Compose AI

V kategorii soustředění zvítězila aplikace Workona, která pomáhá se správou otevřených karet a pomůže vám udržet přehled o tom, co je v danou chvíli důležité. Na druhém místě se umístila aplikace CrXMouse Chrome Gestures. V kategorii hraní se Googlu zamlouvá rozšíření RoPro, který vylepšuje zážitek ze hry Roblox a eJOY zase umožňuje sledování filmů a videí s dvojími titulky, díky čemuž byste se měli lépe naučit cizí jazyk.

Get started with the Workona Tab Manager

Get started with the Workona Tab Manager

Učení ovládlo rozšíření Equatio, které pomáhá s matematikou a MyBib se hodí všem studentům, kteří píšou referát, jelikož umí generovat citace a další texty.

Introducing EquatIO

Introducing EquatIO

Jaká rozšíření do Chrome používáte vy?

Zdroj: Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)