Toto jsou prý nejlepší letošní rozšíření pro Chrome. Vybral je Google

Google Chrome nejlepší rozšíření 2021

Konec kalendářního roku je tradičně nejen svátečním obdobím, ale také časem různých rekapitulací a ohlédnutí. Již roky zavedené přehledy vydává například Spotify, aplikace Fotky nabízí pohled na nejpovedenější snímky a Google poskytuje zajímavé žebříčky z vyhledávání. U amerického giganta zůstaneme a podíváme se, jaké pluginy neboli rozšíření byly prý v roce 2021 nejlepší pro jeho prohlížeč Chrome. Jde o celkem 13 nástrojů rozdělených do čtyř kategorií.

Nejlepší Google Chrome rozšíření za rok 2021

Komunikace a spolupráce

V této oblasti zasloužil pochvalu například Loom, který nabízí možnost rychlého vytváření videí a jejich následnou editaci a sdílení rovnou v prohlížeči. Nástroj Mote zase šikovně nahrazuje v Google dokumentech psané komentáře hlasovými poznámkami. Wordtune pro změnu opravuje překlepy a špatnou větnou skladbu v jakýchkoli (anglicky) psaných textech na webech.

Nejlepší Google Chrome rozšíření za rok 2021 komunikace spolupráce

Produktivita

Hravá pomůcka Forest motivuje uživatele k práci díky gamifikaci v podobě růstu stromu a Dark Reader chrání zrak a dostatek spánku při dlouhém vysedávání u obrazovky. Tab Manager Plus vám může pomoci udělat lepší pořádek v kartách prohlížeče a Nimbus Screenshot & Screen Video Recorder je, jak název napovídá, nástroj pro efektivní pořizování záznamů obrazovky ve statické či video formě.

Nejlepší Google Chrome rozšíření za rok 2021 produktivita

Virtuální vzdělávání

Zde si zmínku vysloužila pomůcka Kami pro vytváření výukového prostoru pro studenty a učitele, nástroj InsertLearning určený na tvorbu poznámek a jejich sdílení do Google Classroom, digitální opeřenec Toucan, který vyučuje jazyky, a také Rememberry jakožto pomocník pro šprtání slovní zásoby prostřednictvím kartiček.

Nejlepší Google Chrome rozšíření za rok 2021 virtuální vzdělávání

Ostatní

Dále Google vyzdvihl rozšíření Stylus, které umožňuje přepínání webů do různých vizuálních stylů, a třináctku uzavírá plugin Rakuten, jenž skrze cashback systém a kupóny pomáhá lidem šetřit.

Nejlepší Google Chrome rozšíření za rok 2021 ostatní

Zmíněná rozšíření Google nashromáždil do speciální nabídky v obchodě s pluginy, kde je můžete detailněji prozkoumat a případně i stáhnout a nainstalovat.

Která rozšíření vás zaujala nejvíc? Vyzkoušíte?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)