Google nás škádlí. Vyjde Android KitKat 18. října, nebo ne? (aktualizováno)

Android KitKat Nestle Germany

Vydání nové verze systému Android s číslovkou 4.4 a kódovým označením KitKat je na spadnutí. Stále ovšem nevíme, který den se tak vlastně stane. Google nás rád škádlí a místo rozesílání pozvánek rozesílá různé indície, podle kterých můžeme pouze tipovat, kdy se nového systému dočkáme.

Na oficiálních stránkách Google Plus společnosti KitKat se objevil obrázek s čokoládovým Androidem, který byl navíc otagován spojením “Everybody dance now! #AndroidKITKAT”. Tento název sedí na stejnojmennou hudební skladbu od skupiny C&C Music Factory, která má délku 4 minuty a 4 sekundy. Až nápadně se to podobá verzi systému Android, proto se začalo spekulovat, že by mohl být KitKat představen již 18. října – v tento den byla skladba zveřejněna světu.

EDIT: Nyní se objevil další post na Google Plus, který ukazuje na datum 28. říjen. Google nás nepřestává trápit. :)

kitkat

Samozřejmě se opět může jednat pouze o šikovný žert, což by nebylo nic zvláštního u společnosti Google. Druhé pravděpodobné datum představuje 23. říjen, opět ale neřekl Google nic oficiálně.

Nesmíme zapomínat, že spolu s tímto systémem by měl být světu představen také nový Nexus 5.

Bude to již tento pátek, nebo si budeme muset ještě počkat? Těšíte se?

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)