Google Lens vám zdarma pomůže s domácí úlohou z matematiky

google lens domaci ulohy

Mnoho studentů po celém světě se lotos učí z domova. Google se snaží přispět svojí troškou do mlýna a pomoct všem studentům a rodičům, kteří si neví rady s domácími úlohami. V nejnovější aktualizace aplikace Google Lens přibude filtr pro řešení domácích úloh z matematiky. Konkrétně aplikace bude umět nově spočítat matematické rovnice.

Vše bude fungovat maximálně jednoduše. V příští aktualizaci dostane Google Lens nový filtr, který z aplikace udělá geniálního matematika. Uživatel vyfotí rovnici s příslušným filtrem a označí tu část, kterou má problém pochopit nebo spočítat. Aplikace nabídne několik možností řešení a krok po kroku provede uživatele detailním vysvětlením domácí úlohy. Hlavní důraz je kladen na vyhledání a vysvětlení matematickým problému které vám způsobují potíže, tak abyste je v budoucnu uměli řešit sami.

Google Lens
Google Lens
Socratic by Google
Socratic by Google

Aktualizace Google Lens bude prý dostupná „brzy“ ale přesné datum, kdy začne pilným studentům pomáhat s domácími úlohami nevíme. Naštěstí celá tato technologie je postavená na schopnostech aplikace Socratic, kterou Google koupil v nedávné minulosti. Aplikaci Socratic je možné si stáhnout zdarma pro Android i zařízení s iOS.

Socratic: Homework done in a snap

Socratic: Homework done in a snap

Jak jste si pomáhali při řešení domácích úloh?

Zdroj: Google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)