Nalaďte si Google I/O: Tady jako první uvidíte nové Pixely nebo Android 14

Google I/O 2023 živý přenos živě live stream YouTube

Nadešel den, který zajímá všechny fanoušky systému Android a dalších softwarových i hardwarových novinek od společnosti Google. Za pár hodin odstartuje tradiční květnová konference Google I/O, na které by měl americký gigant představit nejen základní informace o prostředí Android 14 či pokračujících snahách v oblasti AI, ale také několik velmi očekávaných zařízení. V čele s mobilem Pixel 7a, ohebným telefonem Pixel Fold či tabletem Pixel Tablet. Vše můžete sledovat živě přes online stream na YouTube.

Google Keynote (Google I/O ‘23)

Google Keynote (Google I/O ‘23)

Přímý přenos začne v 19:00 našeho času. Pokud nechcete o začátek přijít, můžete si u zde přiloženého videa zapnout upozornění. Google již zveřejnil také jednotlivé tematické bloky a jména řečníků, nicméně není jasný přesný časový pořad. Kromě zmíněného bude každopádně řeč třeba i o platební službě Google Pay / Google Wallet, systému ChromeOS, vizuálním stylu Material You, obchodě Google Play, službě Google Home nebo hodinkovém prostředí Wear OS.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na co se při letošním Google I/O těšíte nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)