Google Gmail projde velkými změnami: Nový design a několik nových funkcí

google gmail novy design zmeny novinky

Google Gmail se dočká mnoha změn. První zmínky jsme se mohli dozvědět díky emailu administrátorům placených G Suite účtů. EAP, což je Early Adopter Program, ve kterém se ukazují nové funkce, již brzy obohatí velké novinky. Důležité je to, že se tyto novinky nebudou týkat pouze placených G Suite účtů, ale také těch osobních.

Google Gmail dostane nový grafický kabát

Největší novinkou bude nový design, ten má být mnohem čistější a má nabídnout lepší ovládání. Pravděpodobně bude designově vycházet z Google Kalendáře, který před několika měsíci prošel také designovými změnami.

velke zmeny gmail novinky

Pak se také objeví podpora pro chytré odpovědi, podobně jak už jsou dostupné v telefonu (prozatím ne v češtině). Další novinku si vypůjčují z Google Inboxu. Emaily půjdou odložit na určitou pozdější hodinu či datum. Pokud používáte aplikace Google Kalendář nebo Disk, tak by se měly jednodušeji spouštět. Poslední ohlášenou novinkou je nativní podpora pro offline režim. Na další novinky si musíme chvíli počkat. Už teď je ale jasné, že nepůjde jen o nějakou klasickou aktualizaci, ale doslova novou verzi Gmailu. Očekává se, že se začne objevovat v následujících týdnech.

Gmail
Gmail

Těšíte se na tyto velké změny v Gmailu?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)