Nový design Google kalendáře už není volitelný. Aktivuje se automaticky

novy design google kalendar

Pokud jste se z nějakého důvodu vyhýbali novému vzhledu Google kalendáře na webu, tak již nebudete mít brzy na výběr. Od 8. ledna se nový design Google kalendáře začíná uživatelům automaticky přepínat. Až do 5. února pak ještě bude možné zapnout starý design, ale na na moc dlouho. Definitivní konec přichází 28. února.

Nový design Google kalendáře sjednocuje web a aplikaci

Poprvé se nový Material design na webu Google kalendáře objevil již v srpnu minulého roku. Od konce října je pak dostupný uživatelům, kdy si jej mohl každý ručně aktivovat. A to jak u osobních účtů, tak i firemních G Suite.

Nový webový Google Kalendář připomíná mobilní aplikaci, to znamená Material design, kde vévodí bílá barva. Zároveň je také webový kalendář responsivní. Nově se také dá rychle přepínat zobrazení mezi dnem, týdnem, měsícem, rokem atd. Do položek v kalendáři se dají přidat jednodušeji odkazy. Jde hlavně o nový kabát služby, tudíž se nepředělávají funkce a používání kalendáře. Pokud chcete nový design a zároveň se vám nechce čekat na automatickou aktivaci, tak můžete přejít na tento odkaz, po kterém se vám objeví tlačítko pro aktivaci nového vzhledu.

Google Calendar
Google Calendar

Používáte nový design Google kalendáře?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)