Google Inbox konečně umí zobrazit všechny e-maily

aplikace Google Inbox

Aplikace Google Inbox má konečně novou funkci, která umožní čtení všech emailů najednou ze všech účtů. Odpadá tak otravné přepínání účtů.

Google Inbox nově nabízí zobrazení všech mailů

Jeden z problémů, který jsem měl s aplikací Google Inbox bylo právě to, že se nedala zobrazit všechna doručená pošta, jako to třeba umí Gmail už od roku 2015. Ušetří to několik vteřin, pokaždé když si kontrolujete emaily a hodí se to, pokud máte propojené emaily, které moc často nepoužíváte, ale chodí do nich důležité emaily.

Teď se ale funkce konečně dostala do alternativní emailové aplikace Inbox, která má být ta “inteligentnější” a má vyhovovat prvkům GTD. Prozatím to ještě není u Inboxu dokonalé, není to moc organizované a ztrácí to na přehlednosti. Každopádně stále se jedná o lepší možnost, než neustále přepínat ručně účty. Nová verze Inboxu už je dostupná ke stažení na Google Play.

Inbox by Gmail
Inbox by Gmail

Používáte aplikaci Inbox od Googlu, nebo dáváte přednost klasickému Gmailu?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)