Hotovo. Z Google Duo je nyní oficiálně Google Meet

Google Duo Meet spojení oficiálně funkce

Společnost Google oficiálně dokončila dříve avizované spojení služeb Duo a Meet. První jmenovaná aplikace přebírá od té druhé název, ikonu a také všechny pokročilé funkce pro zvukové i video hovory. V telefonech a tabletech uživatelů se bude změna projevovat v rámci aktualizace aplikace Duo postupně asi měsíc. Původní Meet pak v zařízeních dostane nové jméno Google Meet (original) a zůstanou mu jeho funkce, společnost však doporučuje přejít na druhou zmíněnou aplikaci.

Google Meet
Google Meet

“Aktualizace poskytuje přístup k novým funkcím jako je plánování schůzek a připojování k nim, virtuální pozadí, chat během schůzky a další. Další funkce schůzek umožňují zahájit okamžitý videohovor s celou studijní skupinou nebo se spojit s kolegy v opakovaně naplánovaném čase. Před připojením ke schůzce budete moci změnit pozadí nebo použít vizuální efekty. Během schůzky budete moci také používat chat v rámci schůzky a titulky, které vám poskytnou více možností, jak se zapojit do schůzky,” vyjmenovává Google na blogu.

Google Duo Meet spojení ikona změna

Kromě zmíněného přibudou v aplikaci, která představuje to nejlepší z nástrojů Duo a Meet, také nové interaktivní prvky pro společnou práci či zábavu. Například nástroj GQueues s poznámkami, hra UNO! nebo služby Spotify a YouTube.

Jak často používáte Duo či Meet?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)