Cena nového Chromecastu HD vás překvapí. Nebude stát ani tisícovku

Google chromecast HD

Minulý týden se na internetu objevil možný design chystaného Chromecast s Google TV (HD). Od své dražší 4K varianty, kterou jsme pro vás mimochodem recenzovali se nemá nijak zásadně lišit, což se dalo předpokládat. Nyní jeden z leakerů sdělil, kolik bychom měli za novinku zaplatit.

Už teď je jasné, že Google chce s tímto zařízením zatopit levným Android TV tyčinkám a boxům, jako je třeba Xiaomi Mi TV Stick, čemuž bude odpovídat i cena. Kanál SnoopyTech se na Twitteru nechal slyšet, že se novinka bude prodávat za 40 dolarů, což vychází na 980 Kč. U nás, respektive v sousedním Německu by tedy měla vyjít na 40 EUR.

V balení Chromecast s Google TV (HD) nalezneme také dálkový ovladač, USB-A/USB-C napájecí kabel a adaptér. K představení pravděpodobně dojde již 6. října, kdy má Google naplánovanou svou velkou akci a ukáže nové Pixely, ale třeba také hodinky Pixel Watch.

Co říkáte na cenu nového Chromecastu?

Zdroj: SnoopyTech, WinFuture

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)