V Google Chrome nově nastavíme s motivem i libovolné barvy

Google Chrome barvy paleta témata motivy přizpůsobit Chrome

Vývojáři prohlížeče Google Chrome si připravili zajímavou novinku pro uživatele, kteří si rádi upravují vzhled programů či aplikací dle svého. Skrze nabídku “Přizpůsobit Chrome” na prázdné kartě je nově možné kombinovat základní motivy či vlastní nahrané fotografie a barvy. Prohlížeč se tedy dá zase o něco detailněji vizuálně přizpůsobit. Do balíku základních obrázků současně přibylo několik nových položek a je možné u nich nastavit automatickou každodenní obměnu.

Chrome Panorama Search Customizing Color Blog Asset

“Téma si můžete přizpůsobit pomocí různých barev. Vyberete si motiv a sledujte, jak prohlížeč upravuje jeho barvu, aby mu odpovídala. Pokud barva není ve vašem stylu, můžete si na stránce s přehledem vždy vybrat jinou, abyste dosáhli správné kombinace,” popisuje Google tuto novinku na blogu.

Funkce je prý k dispozici v “poslední” verzi Chrome, ale přesné označení zmíněno nebylo. V mém případě je nová paleta k dispozici ve verzi 113.0.5672.127. Zkuste mrknout, jestli už se vám toto nastavení taky nabídlo…

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký motiv teď máte v Chrome?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)