Tip: Baví vás Dino z Google Chrome? Teď ho spustí i widget

Google Chrome Dino hra Android widget

Pokud jste někdy při online surfování v prohlížeči Google Chrome zažili výpadek internetu nebo jiný problém se spojením, velmi pravděpodobně jste se setkali s primitivní skákací hrou, jejímž hlavním “hrdinou” je Dino. Tato vtipná výplň pro off-line chvíle je již delší dobu dostupná jak v desktopové, tak i v mobilní verzi populárního browseru, nicméně teď dostává jedno zajímavé vylepšení. Nebojte, na mechanice hry se vůbec nic nemění. Jen se do ní dá na mobilu dostat mnohem snadněji díky novému widgetu.

Namísto toho, abyste museli čekat na výpadek signálu, nebo případně hledali hru v jejím úkrytu na adrese chrome://dino, můžete ji spustit z plochy telefonu jediným klepnutím prstu. Pokud máte nainstalovaný Google Chrome, mrkněte se ve vašem mobilu do nabídky widgetů a v sekci tohoto prohlížeče byste měli objevit položku Chrome Dino. Zabírá na ploše 2×2 pole a umí se přizpůsobit světlému i tmavému režimu. Tak hodně zábavy.

Jaké máte ve hře Dino maximální skóre?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)