Goat Simulator – šílená hra nejen pro milovníky koz přijde na Android

Goat_Simulator

O Apríla, tedy prvního dubna, představilo studio Coffee Stain velmi netradiční hru pro PC s názvem Goat Simulator. V tomto herním titulu se ocitnete v kůži šílené kozy, která má v zásadě jediný úkol – běhat a ničit. Ačkoliv hra opravdu připomíná spíše aprílový žertík, přitáhla na sebe obrovskou pozornost z celého světa. A vlastně proč ne? Goat Simulator si nehraje na herní pecku se skvělou grafikou či příběhem, ale sází naopak na velmi netradiční podání a zajímavou myšlenku, která se stala úspěšnou. A to dokonce tak úspěšnou, že se tvůrci rozhodli tento titul portovat z počítače také na mobilní telefony. Podle oficiálního vyjádření na síti Twitter se Goat Simulator objeví v přístrojích se systémem Android a iOS. Zatím nepadla zmínka o tom, kdy se tak stane, ale doufejme, že to bude velmi brzy. Jak Goat Simulator vlastně vypadá, se můžete podívat v následujícím videu.

Goat Simulator Official Launch Trailer

Goat Simulator Official Launch Trailer

V redakci se na tento velmi zajímavý počin těšíme. Podobné hry, které slouží pouze k odreagování a není potřeba u nich přemýšlet, mají na Androidu úspěch.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (12)