Nový fitness náramek Garmin Vivosmart 3 dokáže měřit stres i VO2

Garmin Vivosmart 3

Řada chytrých náramků Vivosmart od společnosti Garmin patří k té největší konkurenci, kterou Fitbit má. Nabízí hodně funkcí za málo peněz. S nově představnou verzí Vivosmart 3 to bude mít konkurence ještě těžší. Co vše nabízí?

Garmin Vivosmart 3 dostává nový design

Jedna z prvních věcí, které si na náramku všimnete, je to, že se změnil design. Displej je mnohem více zapuštěn do těla a téměř nejde vidět, pokud není aktivní. Když náramek nepoužíváte, tak se displej vypíná, čímž se šetří baterie.

Jedna z výhod u Garmin náramku byla vždy to, že dokázali přijímat téměř všechny druhy notifikací, což nechybí ani u Vivosmart 3. Dokonce přes něj můžete ovládat i hudbu v telefonu. Přináší také několik nových funkcí, které můžeme znát z dražších zařízení, jako je třeba počítání VO2 max, což je maximální využití kyslíku, které se dostane do svalů.

vívosmart 3: Experience the Subtle, Stylish, Smart Activity Tracker

vívosmart 3: Experience the Subtle, Stylish, Smart Activity Tracker

Dále mezi novinkami můžeme nalézt funkci „wellnes monitoring“, což je v podstatě kontinuální měření srdečního tepu. Díky tomu pak bude náramek schopen vypočítat úroveň stresu. Pokud budete ve velkém stresu, tak náramek nabídne relaxační cvičení. V tiskové zprávě není uvedeno, jakou certifikaci odolnosti náramek splňuje, alespoň je ale napsáno, že s nimi můžete bez problémů plavat.

Na trh se Garmin Vivosmart 3 dostává v následujících dnech, a to za cenu 139 dolarů. To je v přepočtu 3 500 Kč bez DPH. Stojí tedy zhruba stejně jako Fitbit Charge 2, který má hlavní výhodu v tom, že je již několik měsíců na trhu a má kolem sebe velmi početnou komunitu uživatelů.

Jak se vám líbí Garmin Vivosmart 3? Myslíte, že bude mít větší úspěch jak Fitbit Charge 2?

Zdroje: androidauthority.com, TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)