Garmin uvedl nové hodinky Fenix 7 Pro a Epix Pro Gen 2

Garmin Fenix 7 Pro Enix Pro Gen 2 hodinky představení ceny

Společnost Garmin oficiálně uvedla na trh další chytré hodinky. Přichází řady Fenix 7 Pro a Epix Pro (Gen 2), které spojuje několik stejných funkcí a trochu i vzhled, ale najdou se i podstatné odlišnosti. Doplňují dřívější standardní modely.

Garmin fēnix 7 Pro and epix Pro | All Day, Every Day

Garmin fēnix 7 Pro and epix Pro | All Day, Every Day

Hodinky série Epix Pro druhé generace jsou například vybaveny AMOLED displejem, který má lepší obraz, ale neposlouží tak dobře při čtení údajů za jasného dne. Jsou k dispozici ve třech různých velikostech: 42 mm, 47 mm a 51 mm. Verze o velikosti 42 mm a 47 mm stojí na globálním webu 900 dolarů (asi 20 000 Kč), zatímco model o velikosti 51 mm stojí u 100 USD více (tedy cca 22 200 Kč). Za stejnou sumu si můžete pořídit i 42mm a 47mm verzi se safírovým displejem. Model Epix Pro se safírovým displejem o velikosti 51 mm pak stojí 1 100 dolarů (asi 24 500 Kč).

garmin epix pro gen 2

Rozhodně tedy nejde o levné hodinky a jsou určeny pro vážné aktivní nadšence, kteří tráví hodně času se sportovními aktivitami a ocení množství statistik a souvisejících funkcí. Série Epix Pro také obsahuje vestavěnou svítilnu pro noční výpravy. Hodinky mají výdrž baterie až 10 dní v režimu chytrých hodinek.

Garmin Fenix 7 Pro

Řada Fenix 7 Pro má místo AMOLED displeje transflektivní panel, který udrží hodinky v provozu mnohem déle a téměř dokonale se čte za jakéhokoli okolního jasu. Garmin tvrdí, že tento model v režimu chytrých hodinek vydrží až 22 dní a až 37 dní, k čemuž pomáhá i solární nabíjení. Má také LED svítilnu. Ceny hodinek ze série Fenix 7 Pro začínají na 800 dolarech (asi 17 800 Kč) a končí u modelu se safírovým displejem o velikosti 51 mm za 1 000 USD (zhruba 24 500 Kč).

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s Garmin hodinkami?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)