TOPlist

Takto vypadají nové hodinky Garmin Forerunner 165. Známe i cenu!

Garmin Forerunner 965
  • Garmin připravuje levnější běžecké hodinky Forerunner 165
  • Už brzy se představí v Evropě a nabídnou větší displej
  • V rámci čerstvého úniku se na internet dostaly rendery a detaily o ceně

Minulý týden jsme vás informovali o chytrých hodinkách Garmin Forerunner 165, které konečně rozšíří poměrně dlouho opomíjené portfolio levných běžeckých modelů. Zatímco tehdy jsme znali pouze některé ze specifikací, nyní máme detailů daleko více. Dokonce se můžeme podívat i na oficiální rendery, které prozrazují, jak budou hodinky vypadat.

Za masivním únikem stojí známý zahraniční server 91mobiles. Nástupce hodinek Garmin Forerunner 55, které byly na trh vypuštěny už v roce 2021, vyjde v černé a bílé variantě, jež designem zrovna nepřekvapí. S kulatým ciferníkem se počítalo dlouho dopředu a prakticky jediné, nad čím se můžeme díky provařeným snímkům pozastavit, je výrazné zúžení rámečku kolem samotného displeje. V důsledku toho by se mělo s hodinkami o něco lépe pracovat a zároveň působí lepším vizuálním dojmem. Tlačítek pak zůstává pět a jejich rozmístění – tři vlevo a dvě napravo – se rovněž nemění.

Garmin Forerunner 165

Portál 91mobiles nicméně přinesl i klíčové informace o ceně. I tentokráte můžeme počítat s dvěma různými modely; kromě toho standardního bude k dispozici také Music verze, jež dokáže lokálně ukládat hudbu a poté vám ji dovolí přehrávat pomocí Bluetooth sluchátek. Je tedy naprosto ideální pro běžce, který se s sebou nechce tahat smartphone. Jak je ale dobrým zvykem, za tohle blaho se budou platit relativně velké peníze navíc. Zatímco klasická varianta vyjde podle úniku na 279 eur, tedy asi 7 100 Kč v přepočtu, za „hudební“ model zájemci nechají 329 eur, což je zhruba 8 400 Kč.

Co se pak týče specifikací, únik z předešlého týdne prozradil, že displej bude 1,2palcový a pochlubí se rozlišením 390×390 pixelů. Očekávat od něj rovněž můžeme o něco lepší barvy. Dále se můžeme těšit na až 11denní výdrž nebo pokročilejší PPG senzor. Novinkou má být i barometrický akcelerometr pro snímání převýšení při sportovních aktivitách.

Náročnějším uživatelům už Garmin delší dobu nabízí modely Forerunner 965 a Forerunner 265, které se prodávají také v České republice. Detaily si můžete přečíst v předchozím článku.

Co na specifikace a cenu hodinek říkáte vy?

Zdroj: 91mobiles

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)