Originální Game Dev Tycoon vyšel konečně na Android

game dev tycoon

Na Google Play se právě dnes objevila hra Game Dev Tycoon. Jedná se o mobilní verzi originální strategie se stejným názvem, který v roce 2012 pobláznil na chvíli svět PC her. Od té doby vyšlo na Android několik kopií s podobným názvem a funkcemi, ale až nyní se dostalo na původní originál.

V Game Dev Tycoon se stanete ředitelem herního studia

Jak už je z názvu patrné, jedná se o simulátor vývoje počítačových her, to vše je zabalené do kabátu Tycoon her, takže nechybí ani ekonomika. PC verze této hry má momentálně na Steamu hodnocení od uživatelů 95 %, na Google Play prozatím 5/5, ale to je samozřejmě dáno zatím tím, že ji hodnotilo jen několik stovek hráčů. Každopádně i to svědčí minimálně o tom, že se port na telefony povedl a hráči nezaznamenali žádné problémy.

Game Dev Tycoon Android Release

Game Dev Tycoon Android Release

Oproti PC verzi hry bylo změněno ovládání a prvky byly upraveny tak, aby se hra dala bez problémů ovládat na dotykovém displeji. Samotná hra pak nabízí úplně stejný zážitek jako na PC, kdy se postupně z garáže propracováváte výše a výše. A to například až tak, že v pokročilých fázích hry můžete vytvářet vlastní herní konzole.

Mobilní verze přidává také těžší režim, kde musíte počítat s piráty. Aktualizovanou dějovou linii, nebo nová témata pro hry. Potěší také to, že je dostupná v českém jazyce. Jedná se o prémiovou hru, za kterou zaplatíte 129 Kč. Díky tomu neobsahuje žádné reklamy ani nákupy ve hře a lze ji hrát bez připojení k internetu.

Game Dev Tycoon
Game Dev Tycoon

Hráli jste na PC Game Dev Tycoon?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)