Gallery Go získává tmavý režim, aktivovat ho můžete již dnes

tmavý režim gallery go

Populární aplikace Google Fotky dostala na konci července svou odlehčenou variantu nazvanou Gallery Go. Gallery Go se nyní připojuje do klubu “dark mode” a dostává svůj vlastní tmavý režim, necelý měsíc po vydání aplikace. Mezi vlastnosti aplikace, které mohou být i její výhodou patří velikost, v zařízení nezabírá víc než 10 MB  a nezávislost na záloze do cloudu.

Jak aktivovat tmavý režim v Gallery Go?

Google Fotky spadají do portfolia amerického giganta už poměrně dlouho. Za tu dobu si získaly celou řadu příznivců. Není proto divu, že Google připravil také její odlehčenou variantu nazvanou Gallery Go. Zařadil ji tak mezi sérii aplikací určených pro slabší zařízení kam patří například Google Maps Go. Ve své nejnovější verzi 1.0.2.262023587 pak Gallery Go získává možnost pro populární tmavý vzhled, který bude standardem u aplikací v operačním systému Android Q.

Pokud vám tedy Google Play umožňuje stažení zmíněné aktualizace, můžete využít hned dvou způsobů, jak tmavý režim pro Gallery Go aktivovat. První z nich je závislý na nastavení vašeho systému. Pokud tedy máte tmavý režim v systému nastavený jako výchozí, nemusíte pro jeho zapnutí už nic dělat. V opačném případě pak stačí v nastavení najít položku “Tmavý režim” a zatrhnout možnost pro zapnutí.

Google se tímto krokem, stejně jako ostatní tvůrci aplikací, připravuje na očekávaný příchod nejnovější verze Androidu, který bude právě v tmavém provedení. Gallery Go a její tmavý režim se tak přidávají do dlouhého seznamu aplikací, které změnou prošly.

Jak se vám líbí nové provedení Gallery Go?

Zdroj: Android Central

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)