Galaxy Z Fold3 se s S Pen vydá stejnou cestou jako S21 Ultra

Galaxy Z Fold3 S Pen obal

Pomocné elektronické pero S Pen, která bylo v Samsung galaxii ještě donedávna výsadou řady telefonů Note, dostane místo i u ohebných mobilů. Tuto teoretickou možnost, která se už pár týdnů probírá, teď potvrdily uniklé snímky ochranného obalu pro chystanou novinku Samsung Galaxy Z Fold3. Z obrázku je patrné, že drobný ovládací doplněk bude dodatečným příslušenstvím, které bude právě s obalem přímo spojeno. Stejně jako u Galaxy S21 Ultra.

Tak jako v případě posledního vlajkového modelu nebude mít Galaxy Z Fold3 pro S Pen vlastní zdířku. Zájemci o pero si tak budou muset (jestli jej nechtějí nosit volně) pořídit speciální obal, ve kterém bude usazeno. Prostor by měl S Pen mít ve střední části na zádech mobilu, tedy přímo na hřbetu u pantu. Vzniklý tvar by mohl mimo jiné pomoci i s držením otevřeného telefonu. Fotky tohoto konkrétního originálního Samsung obalu ukazují na koženou / koženkovou úpravu v černé barvě. Pravděpodobně ale bude k dispozici více variant.

Jak se vám umístění pera líbí?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)