Galaxy Z Fold4 prý dostane vychytávku, na kterou čeká snad každý

samsung galaxy z fold4

Samsung byl jedním z prvních výrobců, kteří implementovali stylus do svých telefonů. Troufáme si říct, že ikonická řada Galaxy Note uspěla hlavně díky němu. Když ji ale jihokorejský gigant pohřbil, musí logicky hledat nástupce. U řady Galaxy S22 se o to postaral model Ultra. Dokonce se zvažoval návrh, že se bude letošní vlajkový model označovat jako Galaxy S22 Note. Je tedy vidět, že stylus S Pen hraje stále velkou roli. A bude ji hrát zřejmě i v létě.

Galaxy Z Fold4 má dostat S Pen

S největší pravděpodobností totiž dojde na představení nových telefonů Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, přičemž spekulace naznačují, že první jmenovaný model bude vůbec prvním skládacím telefonem od Samsungu, který nabídne vestavěné pero S Pen.

Nutno podotknout, že tak velký displej, který dokáže telefon poskytnout po otevření si o podobné příslušenství přímo říká. Firma by tedy potenciálně mohla přilákat věrné uživatele telefonů Galaxy Note, kteří prahnou po ještě větším displeji s perem.

Ocenili byste S Pen v Galaxy Z Fold mobilu?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)