Ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 poodhalen na novém videu

Ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 poodhalen

Samsung oficiálně představil ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 na začátku měsíce během akce Unpacked. Nejednalo se však o kompletní odhalení a očekávané zařízení je tak stále zahaleno několika tajemstvími. Zbytek informací o ohebném telefonu bychom se měli dozvědět 1. září 2020. Do té doby si budeme muset stále vystačit s úniky. V těchto dnech jsme se například dočkali krátkého videa, ve kterém byl ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 poodhalen ze všech stran.

Samsung Galaxy Z Fold 2 poodhalen na novém videu

Ihned na úvod videa si můžete všimnout záhybů uprostřed ohebného displeje. To je bohužel stále jeden z mínusů, se kterým musíte počítat při koupi ohebného telefonu. Na druhou stranu při zapnutém displeji už téměř nejdou vidět a oproti první generaci udělal Samsung určitě pokrok. Na videu se také prezentuje Flex Mode, který se poprvé objevil u Galaxy Z Flip. Ohebný telefon budete moct mít v nové poloze, které se dá využít například pro fotoaplikaci. Takhle otevřený navíc připomíná starší herní konzoli Nintendo DS. Přímo se tak nabízí možnost emulace her, k čemu se navíc bude dát využít stylus.

V závěru krátkého videa můžeme vidět v akci i přední displej, který již mnohem více připomíná displej klasického smartphonu a kolem něj nejsou obrovské rámečky. Video rovněž potvrzuje, že druhá generace ohebného telefonu od Samsungu podporuje 120Hz obnovovací frekvenci.

Dokážete si představit, že si v nejbližších letech pořídíte ohebný telefon?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)