Potkat 2x stejný Z Flip4 může být oříšek. Bude 73 variant

Samsung Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition varianty 73 barvy

Abyste se jako majitelé zřejmě vůbec nejprodávanějšího ohebného telefonu Galaxy Z Flip střetli s jiným člověkem, který jej vlastní, to už dnes není úplně nemožné. V případě připravovaného telefonu Galaxy Z Flip4 a opětovné kreativní nabídky Bespoke Edition bude ale dost obtížné najít dva kusy, které by vypadaly stejně. Samsung před pár hodinami, možná nechtěně, potvrdil na jednom z prodejních webů nejen tuto edici s možností libovolného kombinování barev jednotlivých dílů, ale také přesný počet variant.

Ohebný Galaxy Z Flip4 bude možné získat (uvidíme, jestli konečně i v ČR) hned v třiasedmdesáti různých podobách. Jak bylo odhaleno již dříve, základní čtyři budou Graphite (šedá), Pink Gold (růžové zlato), Bora Purple (světle fialová) a Blue (modrá). V rámci Bespoke Edition budou pak nabídnuty rámečky v černé, bílé či zlaté a kryt na zádech mohou mít společně či samostatně zelenou, modrou, červenou, žlutou či bílou barvu. Tady bude opravdu pestrá možnost se vyřádit a odlišit.

Jak byste si Galaxy Z Flip4 poskládali vy?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)