Tvary i barvy. Únik odhaluje podobu nového Galaxy Z Flip4

Samsung Galaxy Z Flip4 rendery barvy design tvary

Již 10. srpna představí společnost Samsung čtvrtou generaci svých ohebných “zetkových” telefonů Fold a Flip. Druhý jmenovaný má opět potenciál slušně zabodovat a je tak po právu předmětem většího zájmu i množství úniků. Poslední z nich přichází s oficiálními rendery, které zachycují jak základní vnější tvary tohoto véčka, tak i čtyři konkrétní barvy, ve kterých se bude Galaxy Z Flip4 prodávat.

Z digitálních obrázků je patrné, že po stránce konstrukce či vizuálních prvků nastanou oproti minulé generaci jen drobné změny. Například méně výrazný obvodový rámeček kolem obou polovin zad. Fanoušci dosavadního vzhledu se tedy nemusejí bát nějakých nečekaných výstřelků. Co se týká barev, tak ty máme očekávat ve složení Graphite (šedá), Pink Gold (růžové zlato), Bora Purple (světle fialová) a Blue (modrá).

Samsung Galaxy Unpacked 2022: Official Trailer

Samsung Galaxy Unpacked 2022: Official Trailer

Téměř současně s tímto únikem zveřejnila firma Samsung i oficiální video pozvánku na událost Unpacked, během které se nové ohebné telefony poprvé ukáží oficiálně. I v ní jsou k zahlédnutí některé designové prvky.

Jak se vám zatím líbily předchozí modely Galaxy Z Flip?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)